MÖBLER / Bord / Soffbord 7347238
nr 734 7238
Soffbord
50-tal, kakelplattor, längd: 137, djup: 54, höjd: 50
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:18:12
16/1 17:12:50